NABÍZÍME DOSTUPNÉ REKREAČNÍ BYDLENÍ KAŽDÉMU

Modulární chatky

Modulární chatky

Moderní chatky MODERNHUTModerní chatky

Představujeme vám novinku na trhu "objekty pro rekreační bydlení" - chatky, které můžete umístit kdekoliv i bez základové desky. Chatky lze přepravit v kuse a umístit jeřábní technikou na připravené patky nebo ponton na vodu. MODERNHUT NABÍZÍ DOSTUPNÉ REKREAČNÍ BYDLENÍ KAŽDÉMU.

Modulové bydlení

Chatky MODERNHUT jsou navrženy z jednotlivých modulů, které lze spojovat nebo mohou fungovat i samostatně. Podle potřeby si navrhnete jakoukoliv velikost chaty. Velikost jednoho modulu je možné postavit i bez ohlášení, jelikož zástavbová plocha má rozměr pod 25 m(3,2 x 7,6 m). Jednotlivé prvky interiéru i exteriéru jsou variabilní a lze si tak poskládat svůj ideální model.

 

Kvalitní konstrukce chaty

Moduly jsou tvořeny samonosnou ocelovou konstrukcí, zajišťující dlouhodobou trvanlivost bez nákladné údržby. Stavební konstrukce je dostatečně pevná, takže jí lze přemístit jeřábem obdobně jako lodní kontejnery. Zároveň je modul izolován PUR pěnou (tl. 100 mm), která snižuje tepelné ztráty na minimum a zároveň i chatku velice dobře odhluční. Francouzská okna jsou trojskla v plastovém rámu. Stavební jednotky lze propojovat mezi sebou dle představivosti zákazníka (v úhlech 90°). Možná je také patrová varianta.

Stavební jednotka (1 modul)

Stavební jednotka chaty je uvnitř obložena sádrokartonem a vymalována na bílo, podlaha je řešena deskami OSB. Pokud už však víte, jakou podlahu chcete položit nebo jakou barvou vymalovat, rádi Vám tak chatu připravíme.  

Střecha

Moduly jsou vyráběny ve třech variantách střech:

ROVNÁ

Moderní chatka s rovnou střechou

Rovnou střechu nabízíme s možností umístění terasy a schodiště. Terasa se je vyrobena z modřínu a smrkových terasových prken s odtokem vody.

SEDLOVÁ

Moderní chatka se sedlovou střechou

Sedlová střecha je s plechovou krytinou dostatečnou nosností i pro horské použití (lokalitu a zátěž střechy vyhodnocujeme dle konkrétní poptávky).

PULTOVÁ

Moderní chatka s pultovou střechou

Pultovou střechu vám doporučujeme pro maximální využití fotovoltaické elektrárny.

Vnitřní prostor chatky

Vnitřní prostor

V základu je vnitřní prostor bez příček. Vyvedeny jsou 4 zásuvky na 220 V, příprava pro přívod vody a odpad. Pokud je chata vybavená, je zde příčka pro vytvoření koupelny či technického zázemí. 

Vstupy a dveře

Pro hlavní vstup jsou navrženy francouzské dveře. V případě, že by došlo k propojení s další jednotkou, jsme schopni doplnit dveře do jakékoliv další stěny. 

Francouzské dveře chatky
Terasa modulární chatky

Venkovní terasa a pergola

Terasa i pergola jsou vždy ceněny zvlášť dle požadavků klienta. Konstrukce terasy je z modřínového roštu a smrkových terasových prken. Pergola může být ocelová s nátěrem nebo dřevěná z KVH hranolů.

Soběstačnost

K chatě můžete objednat ekologické moduly, které zajišťují i soběstačnost objektu, pokud nemáte možnost připojit objekt k distribuční síti nebo jen chcete co nejvíce šetřit za dodávky energií. Pokud objekt můžete připojit k dodávkám elektrické energie a chcete šetřit na spotřebě, můžete zvolit jakýkoliv z níže uvedených metod výroby energií. Pokud nemáte možnost k připojení k distribuční síti nebo chcete být plně soběstační, doporučujeme kombinaci baterií i FVE.

 

Více o SOBĚSTAČNÝCH CHATKÁCH