NABÍZÍME DOSTUPNÉ REKREAČNÍ BYDLENÍ KAŽDÉMU

Developerské chaty a chaty s možností ubytování

Developerské chaty a chaty s možností ubytování

Připravované chaty k prodeji

Tady naleznete naše projekty, které pro Vás připravujeme na klíč. Vybereme pozemek na klidném místě, který s pomocí architekta upravíme, námi zvolený typ chatky vyrobíme a umístíme. K projektu je zajištěna veškerá dokumentace. Pokud si myslíte, že to je to pravé pro Vás, kontaktujte nás. Můžeme pak probrat v jaké fázi se projekt nachází a případně Vám ho přizpůsobit podle představ.


Soběstačná chata s terasou na střeše blízko Sloupu v Čechách

Ideální objekt pro víkendový odpočinek nabízeme chatu blízko Sloupu v Čechách s minimálními náklady na provoz. Objekt je možné využít také jako ubytovací zařízení. 

Technické parametry

Jednomodulová chata o velikosti 7,3x3,2 m vybavená čtyřmi solárnímy panely, bateriemi pro uložení energie, akumulační nádrží s radiátorem a klimatizací s ohřevem. Chata bude připojena k síti elektrické energie a místnímu vodovodnímu řádu.

Hlavní místnost

Kuchyňská linka s dostatkem úložného prostoru a betonovou stěrkou na stěně je osazena dvouplotýnkovým vařičem, digestoří, vestavěnou lednicí a mikrovlnkou s grilem. Stěny jsou ze sádrokartonu a vymalované na bílo. Podlaha je vinyl v dekoru dřeva.

Vestavěná vyvýšená kovová postel s úložným prostorem.

Koupelna

V koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo a toaleta. Stěny a podlaha jsou pokryty betonovou stěrkou.

Již v předprodeji, k nastěhování od května 2023.

Chaty s možností pronájmu nebo ubytování

Chaty v Jaroslavicích na jížní Moravě

Pro našeho zákazníka jsme vytvořili sestavu 3 chat ve vinařské oblasti určené k pronájmu návstěvníkům vinařské oblasti Znojmo. Chaty jsou kompletně zateplené, odhlučněné a klimatizované včetně sociálního zázemí.

Ubytování bude nabízené na sezónu 2023.

Chaty Jaroslavice